Hizmetlerimiz

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz ile karın, karın yan yağları, kalça, bacak, basen, bel, kol, diz üstü ve diz iç kısmı gibi lokal kilo probleminin olabileceği bölgelere uygulanabilmektedir. Donarak işlevini kaybeden yağ hücreleri bu uygulama ile vücuttan doğal şekilde atılır. 

Soğuk lipoliz ile karın, karın yan yağları, kalça, bacak, basen, bel, kol, diz üstü ve diz iç kısmı gibi lokal kilo probleminin olabileceği bölgelere uygulanabilmektedir.

Donarak işlevini kaybeden yağ hücreleri bu uygulama ile vücuttan doğal şekilde atılır. Özel bir diyet ya da egzersize ihtiyaç yoktur. İstenilen maksimum sonuçlara ise tedaviden sonraki 90 gün içinde kavuşulur.

 

Uygulama ve Seans Süreleri 

Genellikle 1 seanslık uygulamanın yeterli olduğu uygulamalarda, birden çok bölgede kilo problemi var ise 2 ya da 3 seanslık uygulamalar gerekebilir.
Seans aralıkları 6-8 haftadır.  Önerilen uygulama süresi ise 60-70 dakikadır. Uygulamadan sonraki 15-20 gün içinde sonuçlar belli olmaya başlar.

Uygulama Şekli ve Etkisi

Soğuk Lipoliz uygulaması esnasında yağ dokusunun yoğun olduğu bölge lokal olarak dondurulur.  Başlıkların her ikisinde de olan vakum sistemi ile dokunun vakumlanarak o bölgede ki kan akışının arttırılması amaçlanır. Bu sırada da ‘dondurucu’ etki ile bölgede değişim başlar. Lipolize uğrayan yağ hücreleri ise lenf dolaşımı ile doğal olarak vücuttan atılır. 

Yapılan uygulamalar sırasında vücuttaki istenmeyen fazla yağ dokusu kontrollü soğutma ile dondurulurken , cildin elastikiyeti ve collagen yapısı bozulmaz. Dondurularak öldürülen yağ hücreleri de vücuttan doğal bir şekilde, lenf dolaşımı yoluyla atılır. Uygulama tamamen cerrahi olmayan bir prosedürdür.  İşlem sırasında acı hissedilmez. Uygulama sırasında vakumdan kaynaklanan hafif bir basınçla beraber lokalize soğuk hissedilir. Ancak bu his kısa sürelidir. Tamamen acısız ve yan etkisiz olan işlemden hemen sonra günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım