Zalina Güzellik Merkezi

Zalina Güzellik Merkezi

Zalina Beauty Center, eğitimli ve uzmanlık belgeli çalışanları ile cilt bakımı, kırışıklık uygulaması, bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj, yüz gençleştirme, akne ve leke uygulaması, lazer uygulaması... hizmetleri veren bir güzellik merkezidir. 

Dünyaca ünlü ve aynı zamanda ulusal ödüllere sahip cilt ve vücut bakım ürünleri ile son teknolojik cihazlar kullanarak hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin cilt ve vücut bakımı için kullandığımız ürünler bölgesel ve ulusal ödüllere sahip olup, tamamen organik (BIO) olan ve dünyaca ünlü lacon ve öko testlerinden geçerek onaylanmış olan markalardır. Her kullanıcı kesimine uygun olup, sağlığınız ve memnuniyetiniz için son derece etkili bir üründür .

Bölgesel zayıflama ve yüz gençleştirme uygulamaları için ise son teknoloji ile donatılmış, etkili sonuçlar gösteren ve başarı garantisi sunan yüksek kaliteli cihazlar ile hizmet vermekteyiz.

Misyon & Vizyon


Misyonumuz; Eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişme göstererek ilerleyen bir güzellik merkezi olmak, dürüst hizmet anlayışı ile günün teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı olan bir kuruluş olarak hizmetlerimizi daha ileriye taşımaktır.


Vizyonumuz; Sektörümüzde başarılı olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen ve tercih edilen bir firma ünvanına sahip olmaktır.
Güzellik merkezimizde yapılan uygulamaların sonuçlarını sizlere adım adım sunuyor ve nasıl başarıya ulaşabileceği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Zalina Güzellik Merkezi Yeşilköy
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım