Hizmetlerimiz

Saç Bakımı

Saçınızın olumlu ve olumsuz yönleri göz önünde bulundurularak, bulunduğumuz yılın moda akımları doğrultusunda kişiye özel kesim ve saç modelleri ile kişinin yüz hatlarına uygun saç kesim ve farklı model seçenekleri sunuyoruz.
 

Saçlarımızın yapısını keratin adında bir madde oluşturmaktadır. Bu madde zamanla su ve diğer etkenlerle yıpranır. Cansız olan saç yıprandığında bakıma ihtiyacı vardır. Saç bakımında önemli olan yıpranan saçın onarılmasıdır. Bu konuda bitkisel özlü şampuan, kremler ve maskeler ile saç derisini nemlendiren bakımlar uyguluyoruz.
 

Saç Bakım Uygulamalarımızda  HERBGARDEN BİTKİSEL SAÇ BAKIM Ürünlerini Kullanıyoruz.

 

HONEY PROPOLİS SHAMPOO (Ballı Şampuan)
Propolis ve balın tatlı kokusu ile saçlarınıza yumuşak bir dokunuş. Bu şampuan antibakteriyel özelliklere sahiptir. Saç diplerindeki sebum üretimini dengeler. Balın içerisinde bulunan doğal vitaminler saçın nem ihtiyacını giderir. Neme doymuş olan saç yapısı kırılmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

HENNA HAIR BALSAM ( Kına Özlü Saç Kremi )
Melisa, ısırgan otu ver kına özleri ile hazırlanan bakım kremi saç köklerini güçlendirerek dökülmeye karşı koruma sağlar. Antibakteriyel özelliğe sahip olan bakım kremi ciltteki fazla yağı alarak saç derisini nemlendirir ve saç derisi üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak çabuk kirlenmesini önler.
 

ALOA VERA INTENSIVE HAIR REPAIR ( Aloe Vera Özlü Saç Bakım Maskesi )
Buğday özü ve aloa barbadensis içeren bakım maskesi bitki özleri ile zenginleştirilmiştir. Saç foliküllerinin yeterince beslenmesi saç sağlığının sürekliliğini ve dış etkilere karşı korumasını sağlar. Aloa veranın en alt tabakalara nüfus edebilme özelliği sayesinde ölü hücreleri ortadan kaldırarak yen, sağlıklı hücreleri destekler.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım