Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Katkı maddeleri ve koku içermez. Kalıcı makyaj cildi uyuşturan kremler ile anestezi sağlandıktan sonra özel kalıcı makyaj cihazları ile uygulanır. İşlem sırasında hafif bir batma hissi olabilir. Uygulama 2-3 saat arası sürebilir. 

Hem zamandan tasarruf edip, hem de istedikleri gibi güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınların ilk tercihi artık doğal görünümlü kalıcı makyaj oluyor.

Kalıcı makyaj uygulamasında bazı farklılıklar olsa da aslında bir dövme uygulamasıdır. Bu işlemle boya maddeleri steril ve tek kullanımlık iğneler yardımıyla cildin alt tabakasına zerk edlir. Boya maddeleri doğal maddelerden elde edilir. Katkı maddeleri ve koku içermez. Kalıcı makyaj cildi uyuşturan kremler ile anestezi sağlandıktan sonra özel kalıcı makyaj cihazları ile uygulanır. İşlem sırasında hafif bir batma hissi olabilir. Uygulama 2-3 saat arası sürebilir. Yapılan uygulama 1-3 yıl kadar kalıcılık göstermektedir. Bu sürenin sonuna doğru kalıcı makyaj silikleşmeye başlar. 

En büyük avantajlarından birisi de makyaj tazeleme, yenileme gibi dertleri ortadan kaldırmakta olup, zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.
 

En Yaygın Kalıcı Makyaj işlemleri
Kaş kaldırtma,kirpik çizgileri, dudak çizgileri işlemlerini içerir.
Kalıcı makyaj işlemi gözkapağı, kaş ve dudak çevresinde makyaj tekniklerine uygun yapılmalıdır. Renk pigmentinin kalınlığına karar vermek önemlidir.
Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 3 ile 5 yıl boyunca görünürlüğünü korur ve birden yok olmaz yılar içinde solarak kaybolur. Sürekli canlılığını korunmasını istersek 2 yılda bir tek rutuş atılabilir.

UYGULAMA ALANLARI

  • Kaş çizim
  • Eyeliner (Göz kapağı kontür çizimi )
  • Kirpik sıklaştırma
  • Lipliner (dudak kontür çizimi )
  • Kalıcı ben

 

Kaş Kontür 
Birçok insanın kaşlarında zaman içinde çeşitli sorunlar olabilir. Geçirilen herhangi bir kaza sonrası yarılan ve eksik görünen kaşlar, ya da cımbızla alınan ve seyrelen kaşlar, doğuştan yapısında sorun olan kaşlar kalıcı makyaj uygulamasına gereksinim duyabilir. Kalıcı makyaj uygulamasında amacımız doğal, düzgün ve güzel kaşlar ortaya çıkarmaktır.

Göz Kontür
Kirpik dibine uygulanan işlem gözü sürmeli gibi gösterir. Kalıcı makyaj uygulaması ile göz üzerinde yapılan bu çalışma ile natürel bir belirginlik ve güzellik sağlanmış olur.

Dudak Kontür
Kalıcı makyaj sayesinde doğallığı bozmadan dudak kontürü belirlenir, dudaklara böylece doğal bir dolgunluk ve güzellik kazandırılmış olur. 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım