Hizmetlerimiz

İpek Kirpik Uygulaması

Kadınlar her zaman kirpiklerinin dolgun ve uzun olmasını ister ama bu konuda şanslı olmayanlar için son dönemlerde yaygın olan ipek kirpik uygulaması mevcut. Peki ipek kirpik uygulaması nasıl yapılıyor ?

 

Kadınlar her zaman kirpiklerinin dolgun ve uzun olmasını ister ama bu konuda şanslı olmayanlar için son dönemlerde yaygın olan ipek kirpik uygulaması mevcut. Peki ipek kirpik uygulaması nasıl yapılıyor ?

 

Uygulamadan Önce;

Gözünüzde makyaj olmaması daha uygun olmakta ve uygulama esnasında kolaylık sağlamaktadır.
Uygulama sırasında gözleriniz hep kapalı olacağı için lens kullanıyorsanızsanız çıkarmanız gerekir.

İpek Kirpik nasıl uygulanır?

Kirpik ekleme işlemi uzman ekibimizin dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan son derece zararsız bir  yöntemdir. Her kirpiğinize tek tek farklı boyutlarda kirpik takılır. Farklı boyutlarda olmasının sebebi ise daha doğal durması içindir.  Medikal yapıştırıcı kullanılır ve kullanılan ipek kirpikler tamamen hipo-alerjjiktir. Suya dayanıklıdır.

Uygulama Süresi

Bu uygulama ne kadar kolay görünsede yaklaşık 1,5-2 saat sürer.  Uygulamamız, eğitimli ve deneyimli olan sertifikalı uzmanlar tarafından yapılmaktadır.
 

İpek kirpik acıtıyor mu?

Kirpik taneleri teker teker yerleştirildiğinden uzun süren bir işlem denilebilir. Bu anlamda göz hassasiyetinizin arttığını söyleyebilirim. Göz kenarlarına doğru yapıştırıcının verdiği hafif bir yanma hissiyatı yaşıyorsunuz.

İpek kirpikler zarar görüyor mu?
Kendi kirpiklerinizle uygulanan kirpik arasında 1-2 milim oluyor. Yani kirpik dipleriyle alakasız bir yere yerleştiriliyor ipek kirpikler.

 

İpek kirpik ne kadar süre kullanılabilir?
Düzenli bakımı yapıldığı taktirde 6 ay kullanabiliyorsunuz.

 

İpek kirpiğin kullanımı rahat mı?
Hiç makyaj yapmadan dışarı çıkabiliyorsunuz. Ruj ya da göz altı kapatıcısıyla günlük makyajınızı tamamlamış oluyorsunuz. Bu açıdan müthiş bir şey. Fakat eye liner ya da göz kalemi, far kullanacaksanız sonrasını düşünmeniz gerekiyor. Çünkü yağ bazlı hiçbir temizleyici kullanmamanız gerekli. Benzeri malzemeler ipek kirpiklere zarar veriyor ve yapıştırıcının etkisini azaltıyor.

 

İpek kirpik doğal duruyor mu?
Gözünüzde sanki rimel varmış gibi durur. Farkedilmez.

 

İpek kirpikleri kendim çıkarabilir miyim?
Kendi kirpiklerinizden olmak istemiyorsanız, kirpiğin uygulandığı merkeze gidip çıkarttırmanız gerekiyor. 

 

İpek kirpik yaptırdıktan sonra nasıl bir bakım uygulamalı?
Şeffaf bir rimel kullanıp parlaklık verebilirsiniz. Kirpiklerin yapışmaması için mutlaka kirpik tarağıyla taramalısınız. Yoksa birbirine karışıyor ve hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkıyor.

 

İpek kirpik kalitesi ne olmalı?
Fırsat sitelerinde ve birçok kuaförde uygulanan ipek kirpik uygulamasının fiyatı değişiyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanılan materyalin kalitesi… Sentetik olmamalı ve zararlı kimyasal barındırmayan yapıştırıcı kullanılmalı. 

Siz de kirpik ekleme uygulaması ile uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız Zalina Beauty Center olarak uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

 
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım