Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı başlamadan önce cildinizin analizi yapılır. Cilt analizi neticesinde kişinin cilt tipi belirlenir ve bu cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel cilt bakım ürünleri seçilir ve ardından cilt bakımına başlanır.

Cilt bakımına ve temizliğine dikkat etmek sadece estetik açıdan değil sağlıklı yaşamın devamı içinde gereklidir. Yaşlanmaya bağlı olarak gelişen doku bozulmaları, kırışıklık gibi problemlerin önlenmesi, güneş ışınları, sigara ve alkol kullanımı, yetersiz beslenme, makyaj, kirli hava koşulları gibi olumsuzlukların ciltte meydana getirdiği etkilerden korumak içinde cilt bakımı sürekli olarak uygulanmalıdır.

Cilt Bakım Uygulaması

Cilt Bakımı başlamadan önce cildinizin analizi yapılır. Cilt analizi neticesinde kişinin cilt tipi belirlenir ve bu cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel cilt bakım ürünleri seçilir. Kullanılacak ürünler belirlendikten sonra cilt bakımına başlanır.

Kapsamlı bir cilt bakımı işlemi için;  

  • Arındırıcı ve temizleyici uygulama (jel, tonik, süt),
  • Peeling işlemiyle ölü ve yıpranmış hücrelerin uzaklaştırılması,
  • Gözeneklerin yumuşaması ve açılması için buhar artı ozon uygulaması,
  • Vakum ile istenmeyen yapıların temizlenmesi ve dezenfekte edilerek cildin sakinleşmesi,
  • Cilt tipine uygun serum ve ampullerin masajla birlikte emilimi,
  • Yüksek frekans, krem ve maske uygulaması,
  • Ardından sıkılaştırıcı bir tonik uygulaması yapılır.

Cilt bakım programları, cildinizin taze, genç ve doğal bir görünüm kazanması için kişinin isteğine, rahatsızlığına, cilt yapısına (kuru, yağlı, hassas, ince, normal vb.) bağlı olarak değişmekle beraber besleyici, arındırıcı, tazeleyici, dengeleyici, yaşlanma karşıtı, yenileyici olarak farklı programlar altında sunulmaktadır.

Cilt bakımı yapmak kadar, kullanılacak ürünlerin doğru bir şekilde seçimini yapmak da çok önemlidir. Cildin ihtiyacına göre hangi ürünün kullanılması gerektiği iyi bir cilt analiz yapılarak belirlenmelidir. Böylece cildin içerdiği esneklik, yağ miktarı, nem kapasitesine göre hangi cilt tipine (hassas, kuru, yağlı, normal, ince vb.) ait olduğunun kararı verilebilir.

Merkezimizde dünyanın en kaliteli profesyonel ürünlerinden biri olan AROMA DERM organik cilt bakım ürünleri kullanılmaktadır. Yaptığımız uygulamalarda her cilt tipinde başarılı sonuçlar gözlemlenmektedir.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım